Мусалімова Наталія Михайлівна

Записатись на прийом до цього лікаря:

Лікар-педіатр першої категорії

Врач-педиатр. 1 категория.

 

2004 року закінчила НМУ імені О.О. Богомольця. З 2004 року і до сьогодні працює у Київській міській дитячій клінічній лікарні №2. Основні напрямки роботи: ведення дітей із гострими захворюваннями дихальних шляхів (ГРІ, бронхіти, пневмонії, обструктивні бронхіти), захворювання шлунково-кишкового тракту.

А також планові огляди немовлят, консультації з вигодовування, планові огляди дітей дошкільного та шкільного віку.

 

Назад

Добавить комментарий

Комментарий от Мирослава |

Хороша, уважна, доброзичлива лікарка. Огляд пройшов прекрасно, без зайвих призначень та болісних аналізів, тільки те що необхідно. Нам з донечкою сподобалося. Виконуємо призначення, лікуємося за розробленою лікарем і розгорнуто поясненню схемою. І обов'язково прийдемо на повторний огляд у призначений час. Дякуємо клініці і лікарю.

Ответ от Администрация Центра "Беби"

Мирославо, дякуємо за відгук та високу оцінку нашого центра і лікарія! Завжди вам раді!

Комментарий от Оксана |

Дуже компетентний, та уважнй лікар, просто наш рятівник! Постійно звертаємось до Наталії Михайлівни спочатку із старшеньким синочком, а тепер і з молодшою донечкою. Всі надані нею рекомендації дійсно допомагали моїм діткам, ніколи не призначала багато препаратів та аналізів там, де були хвороби некритичні, все чітко, головне вірити лікарю і виконувати її призначення . Дуже вдячні Наталії Михайлівні за її відношення до нас, за її професіоналізм та сподіваємось, що вона і надалі буде ангелом-охоронцем моїх діток!

Ответ от Администрация Центра "Беби"

Дякуємо за відгук! Будьте здорові!

Комментарий от Анастасия |

Наталья Михайловна - наша палочка выручалочка. Компетентней, профессиональней, внимательней и добрее педиатра я ещё не встречала. Старшему сыну 7 и обращаемся к Наталье Михайловне с малого и теперь ещё и дочку только к ней записываю. Спасибо!!!

Ответ от Администрация Центра "Беби"

Благодарим за теплый отзыв!

Комментарий от Любов |

Наталія Михайлівна-найкращий лікар для моїх дітей. Дуже чуйна, добра, професійна і приємна. З допомогою Наталії Михайлівни мої хлопчики одужують швидше. Завжди всі ліки, яки треба. Нічого зайвого. Дуже гарно слухає легені.
Ми дуже вдячні Наталії Михайлівни, за її ставлення до пацієнтів, за її підтримку і за її професіоналізм. Вона дійсно любить і хвилюється за своїх пацієнтів. А ми всім серцем любимо її

Ответ от Администрация Центра "Беби"

Дякуємо за відгук! Дуже приємно чути такі слова про наших фахівців!

Добавить Отзыв