Мусалимова Наталия Михайловна

Записаться на прием к этому доктору:

Врач-педиатр первой категории

Врач-педиатр. 1 категория.

 

В 2004 году закончила НМУ имени О.О. Богомольца. С 2004 года и по сегодняшний день работает в Киевской городской детской клинической больнице №2. Основные направления работы: ведение детей с острыми заболеваниями дыхательных путей (ОРИ, бронхиты, пневмонии, обструктивные бронхиты), заболевания желудочно-кишечного тракта.

А также плановые осмотры грудных детей, консультации по вскармливанию, плановые осмотры детей дошкольного и школьного возраста.

 

Назад

Добавить комментарий

Комментарий от Мирослава |

Хороша, уважна, доброзичлива лікарка. Огляд пройшов прекрасно, без зайвих призначень та болісних аналізів, тільки те що необхідно. Нам з донечкою сподобалося. Виконуємо призначення, лікуємося за розробленою лікарем і розгорнуто поясненню схемою. І обов'язково прийдемо на повторний огляд у призначений час. Дякуємо клініці і лікарю.

Ответ от Администрация Центра "Беби"

Мирославо, дякуємо за відгук та високу оцінку нашого центра і лікарія! Завжди вам раді!

Комментарий от Оксана |

Дуже компетентний, та уважнй лікар, просто наш рятівник! Постійно звертаємось до Наталії Михайлівни спочатку із старшеньким синочком, а тепер і з молодшою донечкою. Всі надані нею рекомендації дійсно допомагали моїм діткам, ніколи не призначала багато препаратів та аналізів там, де були хвороби некритичні, все чітко, головне вірити лікарю і виконувати її призначення . Дуже вдячні Наталії Михайлівні за її відношення до нас, за її професіоналізм та сподіваємось, що вона і надалі буде ангелом-охоронцем моїх діток!

Ответ от Администрация Центра "Беби"

Дякуємо за відгук! Будьте здорові!

Комментарий от Анастасия |

Наталья Михайловна - наша палочка выручалочка. Компетентней, профессиональней, внимательней и добрее педиатра я ещё не встречала. Старшему сыну 7 и обращаемся к Наталье Михайловне с малого и теперь ещё и дочку только к ней записываю. Спасибо!!!

Ответ от Администрация Центра "Беби"

Благодарим за теплый отзыв!

Комментарий от Любов |

Наталія Михайлівна-найкращий лікар для моїх дітей. Дуже чуйна, добра, професійна і приємна. З допомогою Наталії Михайлівни мої хлопчики одужують швидше. Завжди всі ліки, яки треба. Нічого зайвого. Дуже гарно слухає легені.
Ми дуже вдячні Наталії Михайлівни, за її ставлення до пацієнтів, за її підтримку і за її професіоналізм. Вона дійсно любить і хвилюється за своїх пацієнтів. А ми всім серцем любимо її

Ответ от Администрация Центра "Беби"

Дякуємо за відгук! Дуже приємно чути такі слова про наших фахівців!

Добавить Отзыв