Консультація дитячого психолога

 

Діти — це найбільша радість і гордість для батьків, але в той самий час діти можуть бути ключем до самих великих тривог і   переживань.
Вчасно надана психологічна допомога дітям, дасть можливість позбавити батьків від   безлічі скарг   на   такі речі як: неуспішність у   школі, відсутність спільної мови з   однолітками, проблеми з поведінкою у соціумі, підвищений або знижений тонус дитини, впертість і брехня, необґрунтована агресія у дітей, підлітковий максималізм.

 

На сьогоднішній день для багатьох людей звернення за допомогою до дитячого психолога, та і просто до психолога звучить дико. При цьому дуже мала кількість людей знає, що саме консультація дитячого психолога допоможе виважено поставитися до проблеми, неупереджено розставити пріоритети, тим самим допомогти і батькам і дитині.

 

Якщо Вас турбують труднощі у поведінці дитини, ви помічаєте, що у нього є складнощі у спілкуванні з однолітками, невдачі у навчанні, плаксивість – слід звернутися за консультацією до фахівця, який допоможе дітям з труднощами у поведінці та спілкуванні. Консультація психолога допоможе вчасно вирішити проблему та уникнути ускладнень у майбутньому для   дитини.

 

Проблеми, які допоможе вирішити дитячий психолог:
- проблеми поведінки;
- шкільна успішність;
- проблеми у спілкуванні;
- взаємовідносини дітей та батьків;
- кризові ситуації;
- розлади настрою;
- гіперактивність, порушення уваги;
- страхи, тіки, заїкання, нав'язливості та інші розлади;
- затримки мовного та психічного розвитку.

Запис на консультацію психолога в Медичному центрі БЕБІ за телефонами 

+380975924334

+380505924334

 або on-line за посиланням

 

Назад