Консультація дитячого ортопеда

 

Практично відразу ж після народження малюка слід віднести на перший огляд до ортопеда. Оскільки завданням дитячого ортопеда є діагностика і лікування опорно-рухового апарату. Особливо важливе спостереження на першому році життя (1міс; 3міс; 6міс; 12міс) - це дозволить діагностувати можливі відхилення (дисплазія тазостегнових суглобів, кривошия, вроджена клишоногость та ін) на ранніх стадіях і усунути їх.

Огляд, консультація дитячого ортопеда необхідні новонародженим коли у дитини спостерігаються: обмеження рухів стегон, несиметричність шкірних складок, різниця в довжині нижніх кінцівок, недоношеність, несприятлива сімейна спадковість та інші. Для дітей після 1 року огляди ортопеда необхідні, як мінімум, один раз на рік.

 

Огляд ортопеда   важливий і у віці 3-4 років для виключення плоскостопості або плоско-вальгусної деформації стоп. У віці 6 років починається інтенсивне зростання, формування його постави та найменші відхилення від норми можуть призвести за кілька років до незворотних наслідків.

 

Не менш важливі консультації лікаря-ортопеда та у шкільному віці, коли у багатьох дітей починаються проблеми через заняття, необхідності тривалий час проводити за партою та навчальним столом. Як показує статистика, саме в цей віковий період багато дітей набувають таких неприємних захворювань як сколіоз, кіфоз, круглу спину і т.д.  

 

 

Консультація дитячого ортопеда включає:

  • первинний огляд дитини;
  • складання анамнезу;
  • постановку діагнозу;
  • призначення, при необхідності, повторних аналізів та додаткових обстежень;
  • призначення лікування.
     

     Всі батьки мріють, щоб їхня дитина виросла не тільки здоровою, а й красивою. Зовнішня привабливість людини, безумовно, залежить від грації, постави, ходи, які пов'язані з початковим правильним розвитком опорно-рухового апарату в дитини. Правильний розвиток опорно-рухового апарату в дитини може забезпечити своєчасне звернення до дитячого ортопеда-травматолога.

 

Запис на консультацію ортопеда-травматолога в Медичному центрі БЕБІ за телефонами 

+380975924334

+380505924334

 або on-line за посиланням

 

Назад