Консультація неонатолога

Неонатолог

 

Неонатолог - це перший лікар для всіх новонароджених дітей, який веде спостереження та здійснює лікування в період новонародженості і як правило до 1 року. Період новонародженості триває від народження до 28 днів.

 

Неонатолог не приймає пологи, але проводить спостереження за народженням дитини. Він першим прикладає малюків до материнських грудей. Лікар-спеціаліст здійснює огляд маленьких дітей відразу після народження, оцінюючи їх стан: вигляд, поведінку дитини та вибирає подальшу тактику з догляду та лікування.

 

Ідеальний варіант, коли перший рік життя дітей повинен пройти під наглядом неонатолога, зважаючи на те, що цей період надзвичайно важливий для подальшого розвитку дитини. У цей період відбувається адаптація організму новонароджених дітей до зовнішніх умов, що змінилися. Саме в цей період можна виявити і попередити більшість
серйозних захворювань. У випадку, коли малюк народився недоношеним - допомога неонатолога необхідна доти, доки дитина не досягне стану зрілої доношеності.

 

Консультація лікаря-неонатолога допоможе відповісти на всі питання, які можуть виникати у молодих мам досить часто.
- Як правильно купати дітей?
- Як одягати малюка?
- Скільки часу з ним проводити на свіжому повітрі?

 

На консультації у неонатолога лікар допоможе підібрати молочну суміш, коли неможливе грудне вигодовування. Також лікар-спеціаліст дасть необхідні рекомендації щодо проведення масажу та гімнастики, складе індивідуальний графік вакцинації для дитини.

 

У процесі спостереження за дитиною неонатолог за допомогою мікросимптомів встановлює, чи є загроза захворювання і дає необхідні рекомендації, що слід робити далі. Таким чином, стає можливим попередження розвитку захворювання на перших етапах.

 

Досвідчені неонатологи дитячого медичного центру «БЕБІ» уважно стежитимуть за фізичним та нервово-психічним розвитком дитини, відповідатимуть на всі ваші питання щодо харчування, догляду та темпу розвитку.

Запис на консультацію неонатолога в Медичному центрі БЕБІ за телефонами 

+380975924334

+380505924334

 або on-line за посиланням

 

Назад