Консультація неонатолога

Неонатолог

 

Неонатолог - це перший і дуже необхідний лікар для всіх новонароджених дітей, який веде спостереження та здійснює лікування в період новонародженості і як правило до 1 року. Період новонародженості триває від народження до 28 днів.

 

Неонатолог не приймає пологи, але доводиться вести спостереження за народженням, він першим прикладає малюків до материнських грудей. Лікар-спеціаліст здійснює огляд маленьких дітей відразу після народження, оцінюючи їх стан: на вигляд, поведінку дитини та симптомів неонатолог вибирає подальшу тактику з догляду та лікування.

 

Ідеальний варіант, коли перший рік життя новонароджених дітей повинен пройти під наглядом неонатолога, зважаючи на те, що цей період є надзвичайно важливим для подальшого розвитку дитини. У цей період відбувається адаптація організму новонароджених дітей до зовнішніх умов, що змінилися. Саме в цей період можна виявити і попередити більшість серйозних захворювань. У випадку, коли малюк народився недоношеним, то допомога неонатолога необхідна доти, доки дитина не досягне стану зрілої доношеності.

 

Консультація лікаря-неонатолога допоможе відповісти на всі питання, які можуть виникати у молодих мам досить часто. Як правильно купати дітей, як одягати малюка, скільки часу з ним проводити на свіжому повітрі? На консультації у неонатолога лікар допоможе підібрати молочну суміш, коли неможливе грудне вигодовування. Також лікар-спеціаліст дасть необхідні рекомендації щодо проведення масажу та гімнастики, складе індивідуальний графік вакцинації для дитини.

 

У процесі спостереження за дитиною неонатолог за допомогою мікросимптомів встановлює, чи є загроза захворювання і дає необхідні рекомендації, що слід робити далі. Таким чином, стає можливим попередження розвитку захворювання на перших етапах.

 

Досвідчені неонатологи дитячого медичного центру «БЕБІ» уважно стежитимуть за фізичним та нервово-психічним розвитком дитини, відповідатимуть на всі ваші питання щодо харчування, догляду, темпу розвитку.

 

Запис на консультацію неонатолога в Медичному центрі БЕБІ за телефонами 

+38063 2328865

+38095 4248286

 або on-line за посиланням

 

Назад