Манипуляции

 

        Дети – самые уязвимые пациенты, ведь именно в детстве формируются страхи – в том числе, и перед уколами. Поэтому очень важно эмоционально не травмировать ребенка, проводя первые в его жизни целительные инъекций.

       Высокая квалификация и большой опыт работы нашей медсестры позволит найти индивидуальный подход к каждому ребенку.

Процедура «Кукушка»

 

     Процедура «Кукушка» Представляет собой медленное вливание через одну ноздрю теплых антисептических растворов и, одновременно с этим, отсасывание этого раствора вместе со слизью и гноем из другой ноздри вакуумным прибором. Необходимо создать плавный, постоянный поток жидкости из одной ноздрю в другую.

Во время процедуры пациенту нужно лежать на кушетке спиной, опустив голову назад, дышать ровно и говорить постоянно «ку-ку-ку». Опытный лор-врач может усложнить процедуру и иногда зажимать одну из ноздрей на 3 секунды, а затем резко отпускать её. Это необходимо для лучшего проникновения жидкости в пазухи носа.

Длительность лечения методом перемещения жидкости: от 4 до 10 процедур.

 

    Показания к промыванию пазух:

 

 1. насморк;
 2. аллергический ринит;
 3. полипы;
 4. различные инфекции в носовых ходах;
 5. легкие формы синусита:
 6. полисинусита, гайморита, этмоидита, фронтита, сфеноидита; 
 7. тонзиллит; аденоидит.
Удаление серных пробок

 

      Серная пробка у ребенка – закупорка наружного слухового прохода секретом церуминозных желез, расположенных в коже. Серная пробка у ребенка проявляется шумом и заложенностью уха, снижением слуха, аутофонией; при расположении пробки в костном отделе – рефлекторным кашлем, головной болью, головокружением, тошнотой.

Серная пробка у ребенка диагностируется детским отоларингологом в процессе отоскопии. Удаление серной пробки у ребенка производится путем вымывания с помощью шприца (после предварительного размягчения секрета или без него) либо инструментально, с помощью ушного крючка или пинцета.

Швидкий тест для виявлення антигенів коронавірусу CITO TEST COVID-19

 

CITO TEST COVID-19 Ag – це швидкий імунохроматографічнй тест для якісного виявлення антигенів коронавірусу (SARS-CoV-2). Тест-система дозволяє швидко діагностувати антиген COVID-19 по мазку з носоглотки.

Антигени коронавірусу виявляють у зразках з верхніх дихальних шляхів впродовж 5-7 днів після появи перших симптомів гострого респіраторного захворювання з точністю до 98%.

Тривалість виконання тесту – 30 хв.


Увага!

 • Позитивний результат тесту вказує лише на наявність антигенів SARS-CoV-2 у зразку і не повинен бути єдиним критерієм для постановки діагнозу коронавірусної інфекції.
 • У разі, коли результат тесту негативний, а симптоми COVID-19 присутні, рекомендується повторити тестування через декілька днів або провести тестування методом ПЛР.
 • Забір мазка проводиться натщесерце або не раніше ніж через 2 години після прийому їжі. Також не рекомендовано чистити зуби.
Прік-тест

 

Прік-тест – алергопроби – один з кожних алергологічних тестів, що використовуються в діагностиці алергічних захворювань. Полягає в нанесенні на шкіру пацієнта краплі алергену.

 

Прік-тестування рекомендовано для використання в діагностиці алергічних захворювань Європейською Академією алергології та клінічної імунології (EAACI) і Всесвітньої алергологічної організацією (WAO).

 

Даний тест є швидким, зручним, недорогим і надійним методом аллергодиагностики, він не має вікових обмежень. У мережі клінік «Бебі» ми використовуємо тільки стандартизовані діагностичні алергени для аллергопроб.

 

Алергенспецифічна імунотерапія (АСІТ)

 

Проведення алергенспецифічної імунотерапії (АСІТ) полягає у введенні в організм людини, що страждає алергією, зростаючих доз водно-сольового екстракту алергену, до якого визначена підвищена чутливість, і який відповідальний за клінічні прояви алергії.

 

Метою лікування АСІТ є зниження чутливості організму до алергену шляхом вироблення блокуючих протиалергічних антитіл.

 

Алергенспецифічна терапія (АСІТ) широко використовується при лікуванні таких алергічних захворювань, як:

 • поліноз або сезонна алергія;
 • цілорічний алергічний риніт;
 • сезонний алергічний риніт;
 • сезонний алергічний кон’юнктивіт;
 • бронхіальна астма та інші.

 

Після проходження лікування АСІТ спостерігається:

 • зменшення симптомів алергії;
 • зниження необхідності в протиалергічних препаратах (до повної незалежності від них);
 • зупинка прогресування захворювання і перехід від більш важких форм алергічних проявів в більш легкі;
 • значне поліпшення загального стану і самопочуття.

 УЗНАТЬ СТОИМОСТЬ...Назад