Консультація дитячого кардіолога

 

Дитячий кардіолог займається діагностикою та лікуванням патологій серцево-судинної системи у дітей. Витоки всіх хвороб серця та судин лежать у дитячому віці і часто виявляються лише по мірі зростання та дорослішання. Число патологій серцево-судинної системи у дітей останнім часом зростає. Щорічно зростає кількість дітей з вродженими вадами серця, що найчастіше пов'язано зі спадковими факторами або генетичними дефектами, прийомом матері під час вагітності деяких препаратів.

 

При виявленні у дитини в будь-якому віці таких симптомів, як задишка, слабкість, швидка стомлюваність, запаморочення, непритомність, біль у серці, часте серцебиття, деформація грудної клітки та пальців, біль у суглобах та їх набряклість, відставання у фізичному розвитку, посиніння шкірних покровів та ін. необхідно проконсультуватися у дитячого кардіолога (консультація дитячого кардіолога) та провести необхідні обстеження.

 

Усім дітям (навіть здоровим на вигляд), починаючи з новонародженності, необхідна щорічна диспансеризація у дитячого кардіолога (консультація дитячого кардіолога) з контролем ЕКГ, ЕхоКГ, артеріального тиску.

 

Хороший дитячий кардіолог  використовує численні інструментальні методи діагностики та обстеження дітей із захворюваннями серця, серцево-судинної системи. Хороший дитячий кардіолог тісно взаємодіє з дитячими лікарями інших спеціальностей.

Запис на консультацію кардіолога в Медичному центрі БЕБІ за телефонами 

+380975924334

+380505924334

 або on-line за посиланням

 

Назад