Консультація дитячого гастроентеролога

 

Область медицини, що ґрунтується на діагностуванні та терапії хвороб шлунка, печінки, кишечника та жовчного міхура у дітей та носить назву дитячої гастроентерології. Найчастіше захворювання шлунково-кишкового тракту супроводжується гострими болями та дискомфортом, тому що пов'язані з розвитком запального/інфекційного процесу. А коли такі болі виникають у дітей - за лікувальний процес повинен братися тільки фахівець високого профілю. Досвідчений дитячий лікар-гастроентеролог нашої клініки допоможе зняти больовий синдром у малюків, а також відновити природне функціонування шлунково-кишкового тракту.

 

Консультація дитячого гастроентеролога може знадобитися вже на першому році життя малюка. Батьки повинні насторожитися, якщо спостерігаються проблеми з відрижкою, нерегулярний стілець або розлади, кишкові кольки. Крім цього варто звернутись до лікаря, якщо у дитини проявляється печія, поганий апетит, нудота і безсистемні болі в шлунку, порушення випорожнень, гіркоту в роті, шкірні висипання і т.д.

 

Гастроентерологи, які працюють з дітьми в нашій клініці, мають вищу кваліфікацію, вміють знаходити підхід до малюків будь-якого віку, забезпечуючи чуйний підхід до будь-яких проблем, допомагаючи швидко та ефективно нормалізувати функціонування шлунково-кишкового тракту.

 

Запис на консультацію гастроентеролога в Медичному центрі БЕБІ за телефонами 

+380975924334

+380505924334

 або on-line за посиланням

 

Назад