Консультація дитячого гастроентеролога

 

     Область медицини, що ґрунтується на діагностуванні та терапії хвороб шлунка, печінки, кишечника та жовчного міхура у дітей, носить назву дитячої гастроентерології. Найчастіше захворювання шлункового, травного та кишечника супроводжуються гострими болями та дискомфортом, тому що пов'язані з перебігом запального/інфекційного процесу. А коли такі болі виникають у дітей, за лікувальний процес повинен братися тільки фахівець високого профілю. Досвідчений дитячий лікар-гастроентеролог нашої клініки зможе зняти болючі синдроми у малюків, а також відновити природне функціонування тракту.

 

      Вже на першому році життя малюка може знадобитися консультація дитячого гастроентеролога. Батьки повинні стурбуватися, якщо спостерігаються проблеми з відрижкою, нерегулярний стілець або розлади, кишкові кольки. Крім цього варто показати дитині лікаря, якщо у нього проявляється печія, поганий апетит, нудота і безсистемні болі в шлунку, порушення випорожнень, гіркоту в роті, шкірні висипання і т.д.

 

       Гастроентерологи, які працюють з дітьми в нашій клініці, мають вищу кваліфікацію, вміють знаходити підхід до малюків будь-якого віку, забезпечуючи чуйний підхід до будь-яких проблем, допомагаючи швидко та ефективно нормалізувати функціонування тракту.

 

Запис на консультацію гастроентеролога в Медичному центрі БЕБІ за телефонами 

+38063 2328865

+38095 4248286

 або on-line за посиланням

 

Назад