Дзюман Оксана Володимирівна

Записатись на прийом до цього лікаря:

Дитячий хірург

Дитячий хірург

Лікар Першої кваліфікаційної категорії з дитячої хірургії.

 

Стаж роботи за фахом «Хірург» — 13 років, «Ендоскопіст» — 6 років.

Має досвід роботи в Київській міській клінічній лікарні №2, в хірургічному відділенні.

Спеціалізується на невідкладних хірургічних станах у дітей (апендицит, дивертикул Меккеля, інвагінація кишечника, спайкова кишкова непрохідність, виразкова хвороба шлунку та ДПК і їх ускладнення), на плановій хірургії у дітей (пахові і пупкові грижі, водянка яєчок, кіста сім'яного канатика, фімоз, доброякісні новоутворення).

 Займається діагностикою і лікуванням дітей із проблемами органів травлення:

(захворювання верхнього відділу шлунково-кишкового тракту- гастрити, гастродуоденіти, рефлюкси; лікування і профілактика панкреатобіліарних дисфункцій -жовчовивідних шляхів, жовчного міхура, підшлункової залози; лікування ацетонемічного синдрому;   діагностика, лікування і профілактика захворювань кишечника; ведення дітей із поєднаною патологією шлунково-кишкового тракту; здійснення консультації з вибору режиму дієтичного питання для дітей).

 

Займається лікуванням синдрому хронічних закрепів у дітей і захворювань прямої кишки (тріщини, поліпи), гнійні захворювання (врослий ніготь, пароніхій, фурункул, абсцес).

Пройшла такі курси підвищення кваліфікації:

1. Абдомінальна лапароскопічна хірургія дитячого віку
2. Актуальні питання дитячої хірургії
3. Організація і надання паліативної допомоги в лікувально-профілактичних установах
4. Неонатальна хірургія вроджених вад розвитку
5. Ургентна дитяча хірургія

Є регулярним учасником спеціалізованих конгресів з дитячої хірургії і урології.

Веде прийом пацієнтів від нуля до 18 років

Має ряд публікацій в журналі «Дитяча хірургія».

Назад

Добавить комментарий

Комментарий от Татьяна |

Оксана Владимировна это настоящий професионал, Доктор с большой буквы. Я благодарна судьбе что именно Оксана Владимировна была на дежурстве, когда мой ребёнок нуждался в помощи. Она за считанные секунды определила что с моим ребёнком и оказала квалифицированную помощь, за что я ей буду благодарна всегда. Побольше бы таких врачей! Оксана Владимировна, спасибо Вам!!!! Своих детей я доверяю только Вам!

Комментарий от Олена |

Щиро дякую Оксані Володимирівні.
Лікар надала кваліфіковану консультацію.
Стан здоров'я дитини покращився!

Ответ от Администрация Центра "Беби"

Дякуємо за відгук! Дитині швидкого одужання!

Комментарий от Марія |

Неоднократно пользовались услугами данной клиники, хотела бы выразить благодарность девочкам администраторам, очень доходчиво дают всю необходимую информацию, особая благодарность Оксане Владимировне. Врач От Бога-не побоюсь этого слова! Это просто талант так доступно донести информацию до пациента.Доктор не назначает кучу ненужных препаратов и анализов, прекрасно находит общий язык с детьми. Остались очень довольны, дочка выздоровела. Спасибо Вам большое!

Комментарий от Андрій Якуша |

Звернулися до лікаря на консультацію. Чудове відношення як до дитини, так і до батьків. Все швидко, зрозуміло і без зайвих маніпуляцій. В середу консультація - четвер прооперували - п'ятниця вже дома :) Дякую.

Комментарий от Татьяна |

Оксана Володимирівна, не можно висловити ту безмежну вдячність Вам, як професіоналу своєї справи.
Діти-це найдорожчий скарб і я вдячна що мій скарб потрапив саме до Вас у руки. Швидкість визначення діагнозу, оперативне втручання і супровід в реабілітації , це все про Оксану Володимирівну.
Вся наша родина дякує Вам.

Добавить Отзыв