Джердж Лилия Михайловна

Записаться на прием к этому доктору:

Врач дерматовенеролог

Врач дерматовенеролог

В 1995 году закончила Тернопольский медицинский институт имени И.Я. Горбачевского, интернатура по дерматовенералогии и специализация по детской дерматовенералогии.

Работала в детской поликлинике Деснянского района, с 2006 года ДУ «ИПАГ».

Проводит лечение: атопического, аллергического, себорейного дерматитов, псориаз, экземы, пиодермит, нейродермит, вирусные заболевания кожи.

Назад

Добавить комментарий

Комментарий от Юлия |

Замечательный специалист. Благодаря грамотным назначениям Лилии Михайловны мы забыли, что такое атопический дерматит.
Огромное спасибо

Комментарий от Анна |

Этот доктор знает что делает!!!!!

Комментарий от Алена |

Жахливий спеціаліст,малюка навіть не оглянула нормально,назначила лікування грибка,не розібравшись у проблемі! Прийом тривав 10 хв.при тому,що я ставила запитання.
Добре що ми знайшли нормального спеціаліста який нам допоміг!

Ответ от Администрация Центра "Беби"

Доброго дня!

З приводу вашої скарги ми поспілкувалися з лікарем, який вас приймав, і приносимо вам вибачення щодо негативних вражень під час прийому. Але що стосується діагнозу - то трапляється і таке, що до атопічного дерматиту приєднується ще й грибкова флора, і тоді лікування відрізняється від лікування звичайного атопічного дерматиту.

Якщо вас ще цікавить думка нашого дерматолога з приводу цієї інформації - пропонуємо ще раз завітати до нас на огляд, він буде безкоштовний для вас.

Комментарий от Оксана |

Були на прийомі у даного лікаря. Не здійснивши належного огляду, лікар призначила лікування, яке взагалі ще більше погіршило стан дитини.

Ответ от Администрация Центра "Беби"

Оксано, вітаємо! Опишіть, будь ласка, всю ситуацію на пошту babycenter.kiev@gmail.com, щоб ми могли розібратися.

Комментарий от Валентина |

Очень хороший врач! Сомневалась записываться на приём из-за плохих последних отзывов, но так как обращаемся в babycenter уже 8 лет и всегда всё было хорошо, всё-таки решилась и Слава Богу! Дочке 6 лет, постоянно появлялись пятна, от которых никак не удавалось избавиться, и именно Лилия Михайловна поставила правильный диагноз, назначила лечение и у нас всё наконец-то прошло! Потом приехала со старшей дочерью, ей 8 лет, у нее тоже появились пятна на руках, и в этом случае Лилия Михайловна поставила правильный диагноз, назначила лечение и уже меньше чем через неделю пятна прошли! ( У дочек были абсолютно разные причины появления пятен, разные диагнозы).
Лилия Михайловна, спасибо Вам большое!

Ответ от Администрация Центра "Беби"

Благодарим за доверие!

Комментарий от Таня |

Щиро дякуємо Лілії Михайлівні за чітко поставлений діагноз та правильно призначене лікування дитини!
До Лілії Михайлівни дитину оглядали два інші лікарі, які ставили дитині невірні діагнози і відповідно призначали неефективне лікування, дитина була виснажена невірним двомісячним лікуванням. За один тиждень лікування у Лілії Михайлівни дитина вже була здорова.
Сміливо рекомендую цього лікаря.

Ответ от Администрация Центра "Беби"

Дякуємо за щирий відгук!

Комментарий от Ирина |

Дуже гарний лікар. Допомогла і нам і ми радили багатьом знайомим. Не багатослівно але все чітко без води. Поставила діагноз впевнено, все пояснила та розповіла як і що робити. Ми дуже вдячні.

Ответ от Администрация Центра "Беби"

Дякуємо за відгук!

Добавить Отзыв