Ультразвукова діагностика

Ультразвуковое исследование

Ультразвукове дослідження (УЗД), сонографія   - неінвазивне дослідження організму людини   за допомогою ультразвукових хвиль.

 

УЗД (внутрішніх органів, нейросонографія, ЕхоКГ, УЗД тазостегнових суглобів та ін.) є безпечною та нешкідливою методикою, що практично не має протипоказань. На відміну від рентгенологічного дослідження не несе променевого навантаження і не має обмежень щодо кількості та тривалості обстеження.

 

У центрі ультразвукове дослідження проводиться на апараті експертного класу Toshiba Aplio 500. Апарат УЗД оснащений мікроконвексним датчиком (незамінний у педіатрії для НСГ), датчиком з фазованими ґратами (стандарт для ЕхоКГ), конвексним датчиком та двома лінійними датчиками з частотним діапазоном від 5 до 14 МГц (дозволяє виконувати діагностику суглобів, щитоподібної залози, м'яких тканин ітд).

 

Апарат Toshiba Aplio 500 крім стандартного режиму має всі необхідні доплерографічні режими (ЦДК, енергетичний доплер) для якісної ехокардіографії, дослідження судин, визначення кровотоку в м'якотканних утвореннях.
Слід пам'ятати, що УЗД деяких органів вимагатиме від вас спеціальної підготовки. Тому слід суворо дотримуватися рекомендацій спеціаліста, який призначив обстеження. Тільки в цьому випадку можна гарантувати, що результати ультразвукового сканування відповідатимуть дійсності.

 

УЗД у дитячому медичному центрі «Бебі» здійснюється з використанням високоточного сучасного обладнання, яке дозволяє отримувати зображення високої роздільної здатності та здійснювати доплерометрію внутрішніх органів. Саме УЗД сьогодні є одним із найбільш високоточних способів встановлення правильного діагнозу.ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ...Назад